KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128622
nr 1312 8622
Oidentifierad konstnär. Flicka. Ej signerad. Olja på duk, 40x31 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:12:53
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)